Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
21.05
22.05
23.05
24.05
25.05
26.05
27.05
28.05
00:40
Дъф и Вазовски
01:40
Ослепително слънце
02:10
– bTV Новините /п./
02:50
Преди обед
04:45
Ослепително слънце
05:20
Лице в лице
06:00
Гвиана: На брега на хоацините
07:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
– bTV Новините – обедна емисия
12:30
Комиците и приятели
13:00
Златно момче
14:20
Средиземноморска суматоха
16:00
Любов в играта
18:00
Стани богат
19:00
– bTV Новините – централна емисия
20:00
Ергенът
23:00
– bTV Новините – късна емисия
23:30
Разобличаване
00:01
Бедни, но богати
02:00
Безкрайна фиеста
03:30
Съседката Милева
04:30
Комиците
05:00
Безкрайна фиеста
06:00
Безкрайна фиеста
07:30
Тролчета: Купонът продължава
08:30
Алф
09:30
Комиците и приятели
10:00
Ед телевизията
12:00
Двама мъже и половина
13:00
Ало, ало
14:00
Най-доброто от „Ало, ало
15:00
Алф
16:00
По средата
17:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
17:30
Комиците и приятели
18:00
Новите съседи
19:30
Фитнес
20:00
Алф
21:00
По средата
22:00
Двама мъже и половина
23:00
Най-доброто от „Ало, ало
01:00
Ъпгрейд
03:00
Спасители на плажа
04:00
Трима еднакви непознати
06:00
Спасители на плажа
07:00
Малката звезда на мама
09:00
Тънък лед
11:00
Спасители на плажа
13:00
Малките пакостници спасяват положението
15:00
Смъртоносен урок
17:00
Това, което бяхме
19:00
Психо тийн
21:00
Извънземното
23:15
Специален отдел Q: Ловци на фазани
00:00
Последното кралство
01:00
Монк
02:00
Опасни улици
03:00
Блудният син
04:00
Пътят на парите
05:00
Пениуърт
06:00
Кунг-Фу Панда: Лапите на съдбата
07:00
Кунг-Фу Панда: Лапите на съдбата
08:00
Пениуърт
09:00
Пътят на парите
10:00
Блудният син
11:00
Монк
12:00
Опасни улици
13:00
Разплата
15:00
Пениуърт
16:00
Пътят на парите
17:00
Опасни улици
18:00
Монк
19:00
Блудният син
20:00
Свръхестествени имоти
21:00
Невероятният Космос
21:30
– УЕФА Шампионска лига – студио
22:00
– ПРЯКО: УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд – ПСЖ
00:00
Влад
01:00
Пантанал
02:00
На вълните на любовта
03:30
Обещание
04:20
Сестра Бети
05:00
Майчина любов
06:00
Добре дошли във фермата
06:30
Дизайнерски кътчета
07:00
Опасно изкушение
08:00
Обещание
09:00
Златно момче
10:30
Опасни улици
11:30
Господин Кралица
13:00
Доброта
14:00
Пантанал
15:00
Възхитителни градини
16:00
Сестра Бети
17:00
Майчина любов
18:00
Пантанал
19:00
Опасни улици
20:00
Златно момче
21:30
Доброта
22:30
Господин Кралица
01:00
– Португалска лига /п./
05:00
Дивата муха
06:00
Великите спортни постижения през последния век
07:00
– УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен – Арсенал
09:00
– УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити – Реал Мадрид
12:00
– Португалска лига: Бенфика – Брага, 31.кр
14:00
– Португалска лига: Порто – Спортинг Лисабон, 31.кр
16:00
– Италия, Серия А: Лацио – Верона, 34.кр
18:00
– Италия, Серия А: Наполи – Рома, 34.кр
20:00
– Италия, Серия А – обзор на 34.кр
20:30
– УЕФА Лига Европа/Лига на конференциите – магазинно предаване
21:30
– Шотландия, Висша лига – обзор 34.кр
22:00
– Бойни вечери