Сериали
Предавания
Емисии
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Програма
VOYO
DANCING STARS
Аз обичам България
Live
Сериали
Предавания
Емисии
Програма
VOYO
16.05
17.05
18.05
19.05
20.05
21.05
22.05
23.05
00:40
Закон и ред: Специални разследвания
01:40
Ослепително слънце
02:10
– bTV Новините /п./
02:50
Преди обед
04:45
Ослепително слънце
05:20
Мистър Пибоди и Шърман
05:45
Смърфовете
07:00
Тази сутрин
09:30
Преди обед
12:00
– bTV Новините – обедна емисия
12:30
Комиците и приятели
13:30
Златно момче
15:00
Бараж
16:00
Да намериш Рин Тин Тин
18:00
Стани богат
19:00
– bTV Новините – централна емисия
20:00
Ергенът
23:00
– bTV Новините – късна емисия
23:30
Разобличаване
00:00
Ед телевизията
02:00
Безкрайна фиеста
03:30
Алф
04:30
Комиците
05:00
Безкрайна фиеста
06:00
Безкрайна фиеста
07:30
Тролчета: Купонът продължава
08:30
Алф
09:30
Комиците и приятели
10:00
Елф
12:00
Двама мъже и половина
13:00
Новите съседи
15:00
Алф
16:00
По средата
17:00
Шоуто на Николаос Цитиридис
17:30
Комиците и приятели
18:00
Новите съседи
19:30
Фитнес
20:00
Алф
21:00
По средата
22:00
Двама мъже и половина
23:00
Какво ще кажат хората
01:45
Спасители на плажа
03:45
Дани кучето
06:00
Спасители на плажа
08:15
Това, което бяхме
10:15
Спасители на плажа
12:15
Разчитай на Пийт
14:45
Психо тийн
16:45
Извънземното
19:00
Фатална оценка
21:00
Хелбой ІІ: Златната армия
23:30
Разчитай на Пийт
00:00
– УЕФА Шампионска лига – студио
00:30
Червената планета
02:30
Монк
03:15
Опасни улици
04:00
Пътят на парите
05:00
Пениуърт
06:00
Кунг-Фу Панда: Лапите на съдбата
07:00
Кунг-Фу Панда: Лапите на съдбата
08:00
Пениуърт
09:00
Пътят на парите
10:00
Блудният син
11:00
Монк
12:00
Опасни улици
13:00
Червената планета
15:00
Пениуърт
16:00
Убийството
17:00
Опасни улици
18:00
Монк
19:00
Блудният син
20:00
Свръхестествени имоти
21:00
Невероятният Космос
21:30
– УЕФА Лига на конференциите – студио
22:00
– ПРЯКО: УЕФА Лига на конференциите: Астън Вила – Олимпиакос
00:00
Влад
01:00
Пантанал
02:00
Ръководство за оцеляване
03:30
Обещание
04:20
Сестра Бети
05:00
Майчина любов
06:00
Опасно изкушение
08:00
Обещание
09:00
Златно момче
10:30
Опасни улици
11:30
Господин Кралица
13:00
Доброта
14:00
Пантанал
15:00
Възхитителни градини
16:00
Сестра Бети
17:00
Майчина любов
18:00
Пантанал
19:00
Опасни улици
20:00
Златно момче
21:30
Доброта
22:30
Господин Кралица
00:00
– УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд – ПСЖ
02:00
– Италия, Серия А /п./
05:00
Дивата муха
06:00
– Великите спортни постижения през последния век – документална поредица
08:00
– УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите – магазинно предаване
09:00
– УЕФА Лига на конференциите: ПАОК – Брюж
11:00
– УЕФА Лига на конференциите: Лил – Астън Вила
14:00
– УЕФА Лига Европа: Аталанта – Ливърпул
16:00
– УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд – ПСЖ
18:00
– УЕФА Лига Европа/ Лига на конференциите – обзори
20:00
– УЕФА Лига Европа/Лига на конференциите – магазинно предаване
21:30
– УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите – студио
22:00
– ПРЯКО: УЕФА Лига на конференциите: Фиорентина – Брюж